Wie zijn wij Voorstelling bmfabrics team

Bmfabrics is een familiebedrijf waar creativiteit, prijs/kwaliteit, inspiratie en passie samenkomen.

Medewerkers

Elke Meert / Klantendienst
+32 (0)53 60 70 60 - elke.meert@bmfabrics.com

Marie-Claire Van Steenberghe / Klantendienst
+32 (0)53 60 70 57 - marieclaire.vansteenberghe@bmfabrics.com

Tom Seghers / Klantendienst
+32 (0)53 60 70 53 - tom.seghers@bmfabrics.com

Marc Van Eeckhout / Assistent aankoop
+32 (0)53 60 70 63 - marc.vaneeckhout@bmfabrics.com

Gert Desmet / Financieel directeur
+32 (0)53 60 70 68 - gert.desmet@bmfabrics.com

Fabienne De Groote / Boekhouding klanten België en Frankrijk
+32 (0)53 60 70 67 - fabienne.degroote@bmfabrics.com

Marc De Smet / Boekhouding klanten Nederland, leveranciersboekhouding
+32 (0)53 60 70 66 - marc.desmet@bmfabrics.com

Luc Boelaert / Managing director
+32 (0)53 60 70 69

Ronald Baetens / Salesdirector
+32 (0)53 60 70 60 - Ronald.baetens@bmfabrics.com

Griet Boelaert / Product manager
+32 (0)53 60 70 69

Hans Boelaert / Creative Director/ Purchase Manager
+32 (0)53 60 70 69 - Hans.boelaert@bmfabrics.com

Charming Kerkhof / Design Manager
+32 (0)53 60 70 69 - Charlotte.nierynck@bmfabrics.com

Koen De Vuyst
+32 (0)53 60 70 60 - Koen.devuyst@bmfabrics.com

Jeroen Fokke / E-commerce Manager
+31 (0)640 94 77 98 - Jeroen.fokke@bmfabrics.com